Witamy na oficjalnej stronie

Szkoły Podstawowej nr 2

im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy


 


Podziękowanie za festyn

Rodzicom, Dziadkom, którzy przygotowali przetwory, upiekli ciasta, chleby i ciasteczka do festynowej kawiarenki oraz Rodzicom, którzy poświęcili swój czas i energię w dniu festynu na… więcej»


Październik 2017 - Święto Pieczonego Jabłka

18 października na corocznym Święcie Pieczonego Jabłka  dopisała  zarówno  piękna, słoneczna pogoda, jak i humor do wspólnej zabawy. Każdy i Duży, i Mały, mógł popróbować… więcej»


Październik 2017 - REGULAMIN KONKURSU NA LOGO

 Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy ogłasza konkurs na logo szkoły. Regulamin konkursu do pobrania w plikach poniżej. więcej»


Październik 2017 - Cztery żywioły

Samodzielnie przygotowujemy krótkie inscenizacje. Szykujemy stroje i potrzebne rekwizyty. Klasa 3b w akcji. Zabawy co niemiara :-) więcej»


Październik 2017 - Pierwsza wizyta grupy przedszkolnej w bibliotece

Dzisiaj odwiedziły naszą bibliotekę najmłodsi Milusińscy. 17 osobowa grupa przyszła z darem - książeczką, która będzie początkiem tworzenia nowego działu: Księgozbiór dla Najmłodszych. Dzieci zwiedziły… więcej»


Wrzesień 2017 - Sprzątanie Świata

30 września uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele, ponad 80 osób, wyjechali do lasu w Modliszowie. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani, tzn. zaopatrzeni w worki i… więcej»


Wrzesień 2017 - Dzień Krawata

W dniu 29 września w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka pod nazwą "Dzień Krawata".  Na każdej przerwie sprzedawane były  pyszne ciasta, które zostały zbierane… więcej»


Wrzesień 2017 - Szkoła Małych Detektywów

Symetria w przyrodzie więcej»


Zajęcia pozalekcyjne, konsultacje dla uczniów w I semestrze roku 2017/2018

Wykazy zajęć pozalekcyjnych i konsultacji dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Świdnicy w I semestrze roku szkolengo 2017/2018 więcej»


Projekty edukacyjne 2017-2018

Dokumentacja dotycząca projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2017/18 więcej»


Kalendarz roku szkolnego 2017-2018

Szczegółowy kalendarz pracy szkoły  na rok szkolny 2017 / 2018 więcej»


Co rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018?

"Co rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018?" - na stronach internetowych Kuratorium Oświaty we Wrocławiu -www.kuratorium.wroclaw.pl i Ministerstwa Edukacji Narodowej - www.men.gov.pl znajduje się… więcej»


Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego 2017/2018

Gospodarzem miejskiego rozpoczęcia roku szkolnego w nowych realiach była od dziś ponownie Szkoły Podstawowej nr 2, która nowe klasy i uczniów przywitała w olimpijskim stylu,… więcej»


WYPRAWKA SZEŚCIOLATKA

UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2  im. Polskich Olimpijczyków w ŚWIDNICY   Podręcznik: "TROPICIELE". Sześciolatek. Roczne przygotowanie przedszkolne.   BOX, który zawiera:  4 części kart pracy,  Zeszyt… więcej»


WYPRAWKA DO KLASY PIERWSZEJ

zeszyt 16-kartkowy w kratkę bez marginesów- 3 szt. zeszyt 16-kartkowy w cienką linię do j. polskiego- 3 szt. tekturowa teczka na gumkę -podpisana- 2 szt.… więcej»


Otwarcie kompleksu sportowego przy Gimnazjum nr 2 i Bieg dla Ugandy

Liczne atrakcje dla całych rodzin, koncert Natalii Widuto oraz - jak przystało na szkołę noszącą imię Polskich Olimpijczyków - charytatywny bieg na nowiutkiej bieżni nowego… więcej»


Zasady płatności za podręczniki w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia

Dyrektor Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy zgodnie z  informacją zawartą na stronie MEN: men.gov.pl/ministerstwo/informacje/twoje-dziecko-zgubilo-lub-zniszczylo-podrecznik-gdzie-i-ile-trzeba-zaplacic.html  Informuje, że w przypadku… więcej»


Otwarcie kompleksu sportowego

Serdecznie zapraszamy na Otwarcie kompleksu sportowego przy Gimnazjum nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy. 20 czerwca 2017 r. , godzina 16.00/ ul. Ofiar Oświęcimskich… więcej»


Wykaz podręczników w roku szkolnym 2017-2018

Wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 (w tym też klasy II i III gimnazjum) otrzymują podręczniki w szkole. Wykaz podręczników: więcej»

Osiągniecia sportowe...Luty 2017 - Finał Dolnośląski w Snowboardzie i Narciarstwie Zjazdowym dziewcząt

Dnia 31 stycznia 2017 w Zieleńcu odbył się Finał Dolnośląski w Snowboardzie. Naszą szkołę wspaniale reprezentowały dziewczyny:  Antoniak Zuzanna kl. III E Antoniak Julia   kl.… więcej»


Styczeń 2017 - I miejsce naszych dziewcząt w Międzygimnazjalnym Turnieju Tenisa Stołowego

24 i 26 stycznia 2017r w Gimnazjum nr 2 w Świdnicy odbyły się Międzygimnazjalne Turnieje Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców.     W turnieju chłopców pierwsze miejsce… więcej»

Konkursy szkolne i międzyszkolne...Marzec 2017 - Konkurs "Z rodzinnego archiwum"

"Z rodzinnego archiwum" -  to regionalny konkurs zorganizowany przez Archiwum Państwowe we Wrocławiu pod honorowym patronatem Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych. Tematem przewodnim konkursu była historia… więcej»


Luty 2017 - I Świdnicka Olimpiada na Lodzie

Pięć drużyn ze świdnickich szkół podstawowych stanęło na starcie I Świdnickiej Olimpiady na Lodzie. Zawody organizowane przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji i Gimnazjum nr… więcej»

Dawno dawno temu, w naszym gimnazjum...Kwiecień 2011 - Wycieczka do Instytutu Austriackiego we Wrocławiu

11 kwietnia 2011 osoby uczęszczające na kółko języka niemieckiego wybrały się ma bezpłatną wycieczkę do Wrocławia. Najpierw odwiedziliśmy Instytut Austriacki na Placu Solnym. Jest to… więcej»

Aktuallizacja: 2017.10.20 - 12:41 / Autor: Administrator
Ikona wstecz | Ikona w góre |
 Czytających: 64

.................................................

.................................................

.................................................

.................................................

.................................................

.................................................

NOWE PROGRAMY:

.................................................

.................................................

.................................................

.................................................

.................................................

Witryna www.g2.swidnica.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia

anonimowych informacji statystycznych